Bioenerji - Biyoenerji

Bioenerji - Biyoenerji
Bioenerji tedavisi

14 Mayıs 2010 Cuma

BIOENERJİ ŞİFASI NEDİR


T.B Enerji Şifası (The Reconnection Healing, kozmik bir hayat akımı demektir.Bu akım hiç kesilmeden sürekli olarak vücudumuza akmaktadır. Kendi öz gerçeğimiz ile bağlantımızı yeniden oluşturan, varlığımızın tüm parçalarına ulaşmamızı sağlayan ve tüm evrenle bağlantı kurmamıza yardım eden beşinci boyut yeni enerji şifası'dır. Enerji şifası uygulayıcısı bu akımın insan sağlığı üzerinde kullanılma metodlarını uygular.

Uygulayıcı ellerini kullanarak beşinci boyut enerjisini alıcının enerji bedenine aktarır, alıcıya dokunması gerekmez. Seans süresince kişinin akupunktur meridyenleri boyunca Aksiatonal çizgi hatlarının evrensel bağlantısını sağlayarak tüm sübtil/fiziksel Enerji bedenlerin şarj olmasına, negatif duygu ve düşünce kalıpların temizlenmesine, duygusal ve ruhsal düzeyde yenilenmesine yardımcı olur.

Vücut içerisinde devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı elektromanyetik akım vardır. Elektromanyetik akım ; fiziksel bedenle sınırlanmamıştır. Böylece bir bedenden bir bedene akış yapabilir. Vücudun herhangi bir yerinde problem varsa ; o bölge negatif enerji üretmeye başlar. Daha doğrusu ; beyin ile o bölgenin iletişimi kopmuş demektir.

Enerji şifası uygulaması bütün kapalı ve tıkalı damarları açmayı sağlayan ve çaresi bulunamayan rahatsızlıkları bile iyileştiren içsel enerjidir. İnsan vücudunda bulunan tüm hücreleri canlandırarak daha aktif bir duruma gelmesi için yapılan bir uygulama olmakla beraber insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirmektedir. Enerji şifası uygulaması ile mevcud rahatsızlıklar giderilebilir hemde oluşabilecek rahatsızlıklardan korunma sağlanabilmektedir. Enerji Herkesin içinde bulunduğu iyileştirici bir güçtür. Ona açık ve inanan herkese, Allahın veya tabiatın bir lütfudur.

Vücuttaki çakraların herhangi birinin kapalı olması haklinde o bölgeye evrenden gelen enerjinin girmemesi sonucunda o bölge beslenemez. Bedenin hormanal düzenini etkiler. Bu durum bedensel, duygusal, zihinsel ve ruhsal hastalıklara neden olur. Enerji şifası tedavisi ile çakralar açıldıktan sonra kendimizi daha canlı, enerjik, sağlıklı ve mutlu hissederiz. Bilinç düzeyimiz genişler iç ve dış dünyamız uyumlu hale girer.

T.B. Enerji Şifasını ® geliştiren ve dünyaya tanıtan Amerikalı Dr. Eric Pearl dür. Dr. Eric 2 ay ömür biçip ameliyat etmeye değmediğini söyledikleri pankreas kanseri olan bir hastanın Tekrar Bağlantı Enerji Şifasını ® uygulamasıyla tümörünün tamamen eriyip yok olma deneyimine aracı olan kişidir. Ayrıca AIDS ve ona bağlı hastalıklar kronik yorgunluk , beyin felci, kanser ve diğer hastalıkların mucizevi şekilde iyileşmesi deneyimine aracı olan kişidir.Dr. Eric Pearl'in bu enerji şifaları çalışmaları ABD de üniversite ve tıp fakültelerinde laboratuar ortamlarında denenmiştir.

Kirlian fotoğrafçılık yöntemi ve diğer ölçüm araçları, iyileşme sırasında güçlü önce/sonra enerji imza değişikliklerine işaret ediyor. Sadece 2 dakikalık bir seans sonrası kişinin aurasındaki seans öncesi - seans sonrası değişim şaşırtıcı derecede olumludur.

T.B. Enerji şifası kronik yorgunluk sendromu, multiple sclerosis, epilepsi, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, pankreas, böbrek, bel ve boyun fıtığı, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor.

Enerji şifası uygulaması yaşamadan inanması imkansız bir şifa tekniğidir. Mucizelere açılan bir kapıdır. Bir öze dönüş uyumlama tekniğidir. Etkileri öylesine hızlı ve olağan dışıdır ki hafif bir dokunuşla ağrıların azaldğını yada yok olduğunu, açık yaraların hızla kapanmaya başladığını, kemikllerin kendilerini yeniden düzenlediklerini görebiliriz.


İNSAN'A ; Kan dolaşımı, lenf dolaşımı, sinir sistemi, vücutta elektrik akımı (chi) ve 7 ana çakra, 21 tali çakra vardır. Vücut meridyenleri üzerinde 400 noktada meridyen dışında da 2000 civarında enerji dengesi vardır. Pozitif ve negatif iki elektrik akımı bulunuyor, bunlar dolaşım boyunca bedenin dışında manyetik bir alan ( aura ) oluşturuyor. Ve binlerce akapunktur noktaları ile milyarlarca hücrelerin çalışmasını ve yenilenmesini sağlar. Stres, üzüntü, öfke, yorgunluk ( Negatif düşünceler) vücut direncini düşürüp dengeyi bozar. Enerji Şifası Uygulaması ile bu denge sağlanabilir.

Amerika Birleşik Devletlerinde, toplumun %40'ı alternatif tıp'a ( Enerji Şifa Uygulamasına ) başvurmaktadır. Bu alanda harcanılan para 34 milyar dolardır. Bu yatırımın dışında kalan sağlık kuruluşları, yeni üniteler oluşturarak, hastalarına alternatif tıp yöntemlerini sunmaktadır.Günümüzde Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere� de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. Ayrıca dünyanın tüm uygar ülkelerinde de bioenerji tıbbına karşı ilgi artmakta, bioenerji tıbbı giderek daha iyi tanınmakta, hastalıklarla mücadelede etkin şekilde uygulanmaktadır. Artık ABD'de ünlü cerrahlar programa koydukları çok ağır ve kritik ameliyatlardan önce, hastalarının en az bir hafta bioenerji tedavisi almalarını sağlamakta ; böylece yapılacak olan operasyonun GÜÇLENDİRİLMİŞ BİR VÜCUTLA cereyan etmesini ve başarının garantilenmesini temin etmek yoluna gitmektedirler. Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayan ünlü kalp cerrahımız sayın Dr. Mehmet Öz, görev yaptığı Columbia Presbyterian Tıp Merkezi' nde Batı tıbbıyla (Alopatiyle) Doğu tıbbını birleştirerek tedavide yeni bir ufuk açmıştır. (" Şifayı Yüreğinde Ara ", Altın Kitaplar, 1999) Bu kitapta Sayın Dr. Öz ABD hastanelerinde yaklaşık olarak 30.000 bioenerjistin, diğer branş hekimleriyle birlikte çalıştığını, ameliyatlara hasta başında iştirak ettiklerini bildirmektedir. Yine aynı eserde batı avrupa devletlerinde 17.000, İngiltere'de de yaklaşık 8.000 bioenerjistin hastanelerde görev yaptıkları yazılmıştır. Böylece tedavide yeni bir boyut, yeni bir ufuk açılmıştır.

İletişim Bilgileri
Tel : 0 535 317 55 58
Web Adresi :  www.erolkonuk.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder