Bioenerji - Biyoenerji

Bioenerji - Biyoenerji
Bioenerji tedavisi

15 Mart 2011 Salı

BİOENERJİ EĞİTİM SEMİNERİ


Kendini, kendindeki enerjiyi keşfetmek, yakınlarını ve başkalarını şifalandırmak için bioenerji seminerlerine katılabilirsiniz. 2 gün sürecek hızlandırılmış, uygulamalı bu eğitimden sonra buradan aldığımız temel bilgi ile bioenerji şifa çalışmaları yapabilirsiniz.


Bioenerji eğitimlerine herkes katılabilir. Her insanda enerji vardır önemli olan enerjinin farkına varıp bu felsefeye inanmanız sevgi ve istek duymanızdır. Enerjinizi doğru bir eğitimle onu açığa çıkarma cesaretinde bulunmanızdır. İnsan vücudu sistemli hücrelerin bir araya geldiği bütünsel bir et parçasıdır. Bu bütünsel et parçasını harekete geçirip yaratan, can veren ruhtur. Ruh ise bir enerjidir. İşte bioenerji ruhtan çıkan enerji akışıdır. Ruh herkesde vardır; ruhun olduğu yerde enerji zaten vardır.

Bioenerji çalışmaları yapabilmek için güçlü istek, irade ve yetenek gerekir. Eğer bu konuda gerekli temel bilgiyide alırsanız başaralı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Yaşama olan normal bağlarınızın dışına adım atmanız ve kendinizi farklı bir bakışla görmeniz ve yaşam deneyiminizin yeniden biçimlenmesi; her dakika yeniden doğmanız; hayatın keskin ucunda dolaşma cesaretini bulmanız için sizi yüreklendirmek istiyorum. Yaşamınızın hakimi sizsiniz. Düşündüğünüzden daha fazlasını yapabilirsiniz. Buna ölümcül hastalıkdan kendinizi kurtarmakta dahil.

Bioenerji I. Derece Temel Eğitim Seminerine katılanlara sertifika verilecektir.

Bioenerji Eğitimi'nde İşlenen Ana Konular


- Bioenerji Nedir ?
- Bioenerji Nasıl Uygulanır ?
- Bioenerji'nin dengelenmesi
- Bioenerjist Şifacı olmak
- Kendi kendine şifa verme
- Bioenerji hangi rahatsızlıklara iyi gelir
- Manyetik enerji örnekleri
- Aura ve çakralar nedir ve nasıl çalışır
- Bioenerji seansları nasıl yapılır ( Teorik )?
- Uzağa enerji şifası gönderilmesi
- Enerji egzersizleri
- Bioenerji seansı uygulaması ( Pratik )
- Negatif enerjilerden korunma

İLETİŞİM


Tel : 0535 317 55 58
Tel : 0506 424 68 45
e-mail : eekonuk@hotmail.com

http://www.erolkonuk.com
http://www.biyoenerjiuzmani.com
http://twitter.com/Biyoenerji

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder